tel Skontaktuj się z nami: 52-5819430,  518074741
     
 PANEL ZAMÓWIENIOWY -W FAZIE KONFIGURACJI
logo 01
 
panel1
Firma Studio Graf Foto - Zaprasza Fotografów Zawodowych, Profesjonalistów oraz Kontrahentów o profilu fotograficznym do współpracy.
Prosimy o wykonanie zgłoszenia pod jeden z poniższych adresów email:
 
 
podając parametry kontaktowe:
- dane personalne,
- adres wysyłkowy,
- telefon,
- email,
- serwis www,
- w przypadku prowadzenia działalności dane firmowe.
 
W o parciu o otrzymane dane tworzymy indywidualne konto FTP - wysyłamy zwrotnie parametry dostępu takie jak login i hasło. W innych przypadkach konsultujemy indywidualny sposób dostarczania plików.
 
Konsultujemy styl i sposób pracy z przekazanym do naświetlenia materiałem. W zależności z preferencjami Klienta materiał wypuszczamy z korekcją kolorystyczną lub bez - na Zero / N.
 
W przypadku naszej ingerencji kolorystycznej - Kontrahent wyraża zgodę na przetwarzanie materiału zgodnie z naszą stylistyką i preferancjami
 
Alternatywne podejście - to naświetlanie bez naszej ingerencji na tzw Zero / N - .Przed wypuszczeniem takiego materiału maszyna i papier jest kalibrowana w celu osiąnięcia najlepszych parametrów. Ta metoda pracy skierowana jest dla Fotografów - którzy na każdym etapie swojej pracy zarządzają kolorystyką swojego meterialu zdjęciowego. Wymogiem jest posiadanie wysokiej jakości monitora - po kalibracji sprzętowej.
 
Ustałamy warunki płatności - forma przelewowa, pobraniowa, gotówkowa.
 
Wszyskim Klientom pragnącym rozpocząć kooperację z naszą Firmą proponujemy wykonania naświetleń próbnych w oparciu o przesłane własne pliki demo na konto FTP lub adres email.
 
Test daje możliość porównania naszego FotoLabu z aktualnym Państwa dostawcą - co ułatwi podjęcie decyzji.

Naświetlenia próbne wykonujemy bez korekcji kolorystycznej (na tzw. Zero - N) w oparciu o 10 odbitek cyfrowych formaty 15x21 - na preferowanym papierze - błysk lub mat (satyna, jedwab).
 
Odbitki kontrolne przesyłamy pod wskazany adres.
 
Uwaga - Test jest bezpłatny i niezobowiązujący.