tel Skontaktuj się z nami: 52-5819430,  518074741
     
 PANEL ZAMÓWIENIOWY -W FAZIE KONFIGURACJI
logo 01
 
panel1
Odbitki Cyfrowe to nadal najbardziej popularna i doskonała metoda ekspozycji oraz prezentacji materiału fotograficznego. Tradycyjne Albumy Fotograficzne w pięknej oprawie – nadal przyciągają Klientów przyzwyczajonych do klasycznych rozwiązań, dlatego tak ważna jest jakość prezentowanej w nim zawartości. W fotografii profesjonalnej i zawodowej stawiane są coraz większe wymagania dla końcowego materiału fotograficznego. Odbitki cyfrowe muszą w maksymalny sposób oddawać nakład i jakość pracy fotografa, często w końcowym odbiorze świadczą o jego profesjonalizmie.
 
Firma Studio Graf Foto - wychodząc naprzeciw Kontrahentom, którzy poszukują profesjonalnego Foto Labu, zapewniającego najwyższą jakość usług w zakresie odbitek cyfrowych, zaprasza do współpracy fotografów zawodowców i profesjonalistów oraz firmy o profilu fotograficznym.
noritsu_02
 
Uwaga - w związku z bardzo dużym zainteresowaniem papierami satynowymi (struktura jedwabiu), zdecydowaliśmy się wycofać z oferty standardowe papiery matowe. Zlecenia oparte o papier matowy będą zamiennie realizowane na papierze jedwabistym Kodak Endura.
 
Dobór papieru do konretnego zlecenia - matowego lub błysk - jest sprawą indywidualną i w dużej mierze zależy od preferencj osobistych. Jakość systemu pracującego w naszej firmie t.j. Noritsu QSS-3202SD sprawia, że każde dobrze wykonane zdjęcie zostanie idealnie odwzorowane bez wzdlędu na wybór nośnika papieru. Pamiętać nalezy, że każde podłoże ma swoje wady i zalety:
 
Papiery błysk - lepiej oddają kolorystykę i przejścia tonalne (ze wględu na gładką powierzchnię), lecz łatwo ulegają zabrudzeniu przy intensywnym użytkowaniu - mocno zbierają odciski dłoni i palców.
 
Papiery Mat, Satyna - potrafią nadać ciekawy klimat zdjęciom, są odporne na zabrudzenia odciskami, lecz minimalnie gorzej oddają przestrzeń kolorów - jest to spowodowane nierównomierną powierznią, co powoduje rozpraszanie naświetlającej wiązki lasera.
 
Z wielu atutów jakie posiadamy – jednym z najważniejszych jest profesjonalna kadra i obsługa, gwarantująca jakość oraz terminowość zleceń. Pozostałe nasze mocne strony to:
 
- Nasze laboratorium wyposażone jest w doskonały Foto Lab cyfrowy Noritsu QSS-3202SD.
- Odbitki cyfrowe naświetlamy z dowolnych nośników cyfrowych, informatycznych oraz analogowych.
- Naświetlamy materiał fotograficzny wyłącznie na papierach profesjonalnych firm Kodak oraz Fuji.
- Proponujemy bogatą ofertę papierów jak i formatów – w tym formaty niestandardowe, dopasowane i panoramiczne.
- Na życzenie Klienta dodajemy do odbitek automatyczną, idealnie prostą białą ramkę o wybranej grubości.
- Zgodnie z preferencjami Kontrahenta odbitki naświetlamy z korekcją kolorystyczną lub bez ingerencji.
- W szczegółowy sposób dbamy o jakość chemii, oraz o parametry zapewniające powtarzalność i jakość odbitek.
- Dysponujemy doskonałym łączem internetowym oraz wyspecjalizowanym serwerem firmy IBM.
- Jesteśmy przygotowani do współpracujemy z Klientem w systemie zdalnym na odległość.
 
Klientom rozpoczynającym współpracę z naszą firmą zapewniamy pomoc i wsparcie techniczne, oraz osiągnięcie maksymalnej zgodności kolorystycznej z naszym Labem.
 
Firma Studio Graf Foto do doświadczony i wieloletni partner dla zawodowców i profesjonalistów z rejonu bydgoskiego, województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz całego Kraju.
 
Zlecenia na odbitki cyfrowe realizujemy w możliwie najszybszym terminie. O szybkości wykonania zlecenia decyduje termin otrzymania plików na serwer FTP jak i obłożenie maszyny. W przypadku gdy otrzymujemy pliki do godziny 12-13.00 i jest miejsce w harmonogromamie – to zlecenie wysyłamy tego samego dnia roboczego, w przeciwnych przypadku ekspedycja odbywa się na następny dzień roboczy.