telSkontaktuj się z nami: 518074741

Zamówienia - Odbitki Cyfrowe

Zamówienia - Odbitki Cyfrowe przyjmujemy na przenośnych nośnikach informacji, oraz za pomocą serwera ftp zgodnie z informacjami zawartymi w dziale:Dostarczanie Prac, Dostarczanie Plików, Serwer FTP.
W celu nawiązania współpracy prosimy o rejestrację na naszym wortalu oraz email z prośbą o utworzenie konta FTP oraz o odbitki testowe do kalibracji. W sprawach szczególnych prosimy o telefon.
 
Ekspedycja odbitek cyfrowych uzależniona jest od czasu wpływu plików oraz obciążenia zleceniowego maszyny. Zlecenia realizujemy preferując kolejność wpływu i dostarczenia plików lub w szczególnych przypadkach według uzgodnień indywidualnych.
Wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej musi odbyć się do godziny 15.00 co z gwarantuje dostawę na następny dzień roboczy (ok. 95 % skuteczności). Zlecenia nie wysłane lub nie zrealizowane do godziny 15.00 ze względu na obciążenie maszyny lub zbyt późne dostarczenie plików - zostaną wyekspediowane w następny dzień roboczy. W przypadku braku ekspedycji zamówienia Kontrahent zostaje poinformowany.
Przy dostarczaniu prac na serwer FTP jak i na nośnikach informacji prosimy o zapoznanie się z systemem znakowania Katalogów i Plików - zawartym w dziale Dostarczanie Plików.

Zamówienia - Odbitki Cyfrowe - Wysyłka

Firma Studio Graf Foto nie pobiera prowizji za ekspedycję towaru – Kontrahent otrzymuje faktyczny i wynikowy koszt przesyłki. – doliczony do wartości zlecenia, nie doliczamy innych obciążeń związanych z zapakowaniem i zabezpieczeniem towaru.
 
Waga listu Priorytetowego Poleconego Gabaryt A
Koszt brutto 
 do 0,350 kg 4,55 zł
0,351 kg do 1,000 kg 6,70 zł
1,001 kg do 2,00 kg 11,00 zł
 
Waga listu Priorytetowego Poleconego Gabaryt B
Koszt brutto
do 0,350 kg
7,30 zł
0,351 kg do 1,000 kg
9,30 zł
1,001 kg do 2,00 kg
13,10 zł
- List priorytetowy nest przesyłką rejestrowaną,
- Zlecenia, których waga nie przekracza 2 kg, lecz posiadają dużą objętość muszą być zrealizowana jako paczka priorytetowa lub przesyłka kurierska
 
Waga paczki priorytetowej Gabaryt A
Koszt brutto
do 1 kg
11,00 zł
1,001 kg do 2,000 kg
13,00 zł
2,001 kg do 5,000 kg
14,50 zł
5,001 kg do 10,000 kg
20,50 zł
- paczka priorytetowa jest przesyłką rejestrowaną o skuteczności zbliżonej do standardowych przesyłek kurierskich,
- nie ma możliwości zadeklarowania godziny dostawy
 
Wybór przez naszą firmę jako głównego ekspedytora Poczty Polskiej uzasadniamy poprzez następujące czynniki:
- Niskie koszty przesyłki.
- Rosnąca skuteczność dostaw listów i paczek priorytetowych. Realizując codziennie dużą liczbę przesyłek, obserwujemy na bieżąco jakość dostaw i uwagi Kontrahentów. W chwili obecnej skuteczność dostaw to 95%.
- W przypadku nieobecności kontrahenta lub osób upoważnionych pod adresem dostawy listonosz lub kurier pocztowy zostawia awizo z informacją o możliwym miejscu odbioru – najczęściej najbliższy dedykowany urząd pocztowy. Jest to szczególnie wygodne w sytuacji lokalizacji w małych miejscowościach odległych od dużych ośrodków, gdzie w przypadku ekspedycji przez firmę kurierską trzeba być w trakcie dostawy. Na ponowny odbiór takiej przesyłki trzeba czekać na następny dzień roboczy lub udać się wiele kilometrów do bazy logistycznej firmy kurierskiej z listem przewozowym.